Abdi dina kaayaan anu sesah pisan, PERCAYA BOLE 1 HAL, BANTUAN Saha anu parantos datang!: S

Wilujeng sumping di forum ALMANCAX. Anjeun tiasa mendakan sadaya inpormasi anu anjeun milarian ngeunaan Jerman sareng basa Jerman dina forum kami.

ARKDSLAR 5 MAYISYA GORUSMEYE QITTIM BENDEN ISTENILEN HERSEYI YAPDIM , VE VIZE ICIN ESIME QIDECEK OLAN MEKTUPU BEKLER OLDUK arkadaslar her neyse esımı ben her hafta yabancılar polısıne yolladım sor evraklarım geldımı die her neyse esıme gorewlı kadın bole 1 kayıt yok dedi alla alla nasıl olır 1 ay oldu onlıne olarak bıle gelmedı belgelerı dedı esımın  !  NESE KADIN BIRAZ ARASDIRIOR VE DOGUM TARIHIMIN 1992 YAZILDIGINI VEDE BU YUZDEN CIKMADIGINI SOLUOR VE ONDAN SONRA ARKDSLAR BELGELERIMIN GELDIGINI SOLUOR  VE ESIME SOLE DIOR SENINLE 1 RANDEVU AYARLICAZ DIOR NESE ESIM BUGUN SIMDI CUMA GUNU ARIOR DIORKI KADINA EE NE OLDU GUNU AYARLARIYALIM DIOR KADIN DIORKI TEMMUZ AYINA ATTI TURKIYEDEKI ALMAN KONSLOSLUGU DIOR :s BU DEMEK OLUORKI BENIDE CAGIRICAKLAR ANKARAYA 1 DAHA BUNUN NEDENI NEDİR BU IS NEDIR BANA ANNATIN DELIRECEM BOLE SEYLER KIMIN BASINA GELIR :(
    Kuring ngantosan bantosan anjeun naon CAPRAZ QUERY, Bantosan kuring upami aya éksprési pikeun kuring!

• Pikeun ngawalon topik ieu Anjeun kudu asup.