ARKADAşLAR!… DERİN BİR NEFES ALIYIM!… VİZEM GELDİ!…

Wilujeng sumping di forum ALMANCAX. Anjeun tiasa mendakan sadaya inpormasi anu anjeun milarian ngeunaan Jerman sareng basa Jerman dina forum kami.
    darudigy
    Pamilon

Bugüne kadar çok karamsar olduğum için genelde izleyici olarak katıldım… Ancak bana çok yardımlarınız dokundu… Özellikle A1 sınavı konusunda… Rahatlıkla verdim sayenizde… Yardıma ihtiyacı olan herkesede zamanım dahilinde yardımcı olabilirim… şimdi hepinize hiç ayırmadan teşekkür ediyorum… Hiç kimse moral bozmasın… Beklemek var, özlemek var, hayal kırıklığı var, sabır sınama var… Kısaca herşey var aslında… şu yaklaşık 1 yıla o kadar çok şey sığdı ki…Hazırlık yapmak düğün için bütün yıl, bu arada işinde çalışmak, stres sinir, nasıl anlatılır ki… Biliyorum anlıyorsunuz…  Dediğim gibi arkadaşlar… Rahat olun… İsteneni yapın fazlasını değil… Eşinizin maaşı ve üzerine olan ev konusuna öncelik verin… Sınavınızı verin, gerisi bi pasaport ve pasaporta yapıştırılmış VISUM yazan fotoğraflı bir puldan ibaret…Bu kadar özlem bu mu diyeceksiniz… Eşimi hala bekliyorum… Çok özledim.. Anlatamam size… Ağustos'ta düğün, sonra bu kadar stresi atmak için balayı, ve sonra yolculuk… Benim için uğruna herşey yapılabilecek tek insana… Eşime… Herkesin hasreti bitsin… Herkese tekrar teşekkürler… VEEEEEEEEEE! şİMDİİİİİİİ!:::::: HAYDİN HALAYA!!!!!!!  halayy:) halayy:) halayy:) hiihi:) hiihi:) hiihi:) yuppi:) yuppi:) alkis:) alkis:) alkis:) dance:) dance:) dance:)

mavili_mavis
    Pamilon

réréncangan anu dipikacinta, kuring maca naon anu anjeun nyerat, naha anjeun nyerat kalayan saé, mugia hirup anu salajengna anjeun bakal bébas tina setrés, ku cinta sareng kabagjaan

allah yar ve yardımcın olsun :)

bu dediğin herşeyi yaşıyorum arkadaşım bende senin gibi nisanda başvuranlardanım 8 nisan hala bekliyorum olmadık entrikalar olmadık evraklar herşey mevcut..arkadaşım hayırlı uğurlu olsun çok sevindim adına darısı başıma inşallah,,maaş ve ev demişssin senin maaşın ne kadardı

hoream
    Pamilon

Hayu, jelas, babaturan kuring, gedang, ka babaturan anjeun anu ngantosan visa.

Mintonkeun 3 jawaban - 1 nepi ka 3 (total 3)
  • Pikeun ngawalon topik ieu Anjeun kudu asup.